Hot NewsNews

ससुरा कु-ट्ने, श्रीमान बुजो हालेर कु`ट्नु भन्दै भिडियो बनाउने !!!

काठमाडौँ – सामाजिक सं`जालमा एक महिला माथि चरम उ-त्पीडन भइरहेको भिडियो देखिएको छ। उक्त भिडि`योमा एक महिलालाई एक पुरुषले कु-ट्दै गरेको देखिएको छ। बताइए अनुसार, उक्त भिडियो अछाम मंगल`सेनको हो। भिडियोमा महिलालाई कु-ट्ने व्यक्ति महिलाका ससुरा रहेका बताइएको छ।

के छ भिडियोमा ?
एक महिला भुइँमा बसिरहेकी देखिन्छिन्। एक पुरुष गालि गर्दै ती महिला माथि बेल्टले कु-टिरहेका देखिन्छन्। बे-ल्टले हान्दा ती महिला सहन सक्दिनन् र रुन थाल्छिन्। ती पुरुष त्यतिमा मात्र रोकिँदैनन्। गा-ली गर्दै भुत्ल्या-उँदै ती महिलालाई थप या-तना दिन्छन्।

यस्तो अत्या-चार भइर`हँदा त्यहाँ अर्की एक महिला पिट्ने पुरु`षलाई केहि शान्त गराउन खोजि रहेका देखिन्छिन्। यस्तै त्यहाँ अर्का एक व्यक्तिको पनि उपस्थिति छ। जो, भिडियो बनाइरहेका छन्। भिडियो बना`उने ती व्यक्ति मुख`मा बुजो हाल्न भनि`रहेका छन्।

भिडियो सामाजिक संजालमा

सामाजिक संजालमा देखिएको उक्त भिडियो धेरै व्यक्तिहरुले पोस्ट गरेका हुन्। सामाजिक संजालमा भिडियोसँगै पोस्ट गरिएको जानकारी अनुसार भिडियो अछामको मंगलसेनको हो। पिटा-इखाने महिला बुहारी हुन् भने पि-ट्ने व्यक्ति ससुरा हुन्। यस्तै भिडियो खिच्ने व्यक्ति प्र-ताडित महिलाका श्रीमान हुन्।

बिगुल न्युज बाट साभार गरिएको

Related Articles

Back to top button
Close