Corona (COVID-19) Updates

भयावह बन्दै काठमाडौँ, थप २६ जनामा देखियो कोरोना !!

काठमाडाैँमा थप २६ जनामा काेराेना देखि`एकाे छ । त्रिभुवन विश्वविद्यालय शिक्षण अस्पतालमा गरिएको परिक्षणमा २१ जनामा कोरोना पृ`ष्टि भएको हो । राष्टि`य प्रयोगशाला टेकुमा गरिएको परीक्षणमा ५ जनामा कोरोना देखिएको हो ।

स्वाथ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयकाे िनयमित प्रेस व्रिफिगंमा मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. जागेश्वर गौतमा जानकारी दिए । उनीहरु कुन ठाउँको भनेर खुलाइएको छैन ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नु`होला *****

काठमाडाैँमा थप २६ जनामा काेराेना देखिएकाे छ । त्रिभुवन विश्व विद्यालय शिक्ष`ण अस्पतालमा गरिएको परिक्षणमा २१ जनामा कोरोना पृष्टि भएको हो । राष्टिय प्रयोगशाला टेकुमा गरिएको परीक्षणमा ५ जनामा कोरोना देखिएको हो ।`

स्वाथ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयकाे िनयमित प्रेस व्रिफिगंमा मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. जागेश्वर गौतमा जानकारी दिए । उनीहरु कुन ठाउँको भनेर खुलाइएको छैन ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****
`

Related Articles

Back to top button
Close