InterestingInternational News

यी हुन् प्रेम अ`न्धाे हुन्छ भनेर साबित गर्दै आफु भन्दा धेरै जेठी युवती सँग बिहे गर्ने बलि`उडका जाेडीहरु !!

बलिउड दुनियाँ आफैमा रोचक छ । विभिन्न कारणले सेलि`ब्रेटीहरु चर्चामा आउने गर्दछन् । यहाँ हामीले केही यस्ता बलिउड सेलिब्रेटीको चर्चा गर्दैछौ, जसको उमेर आफ्नी श्रीम`तीको भन्दा कम छ ।

१. फराहा खान र शिरिष कुन्दन : यो जोडीको उमेर अन्तर ८ बर्षको छ । बलिउडमा शिरि`षले श्रीमती फराहा खानको चलचित्र ‘मे हुँ ना’बाट सम्पादनमा हात हालेका थिए । उनले निर्देशन गरेको चलचित्र ‘जोकर’ पूर्ण रुपमा अस`फल भएको थियो । फराहा शिरष भन्दा ८ बर्ष जेठी छिन् ।

२. ऐश्वर्या राय र अभिषेक बच्चन : अभिषेक भन्दा उनकी पत्नी नायिका ऐश्वर्या राय २ बर्ष जेठी छिन् । सन् २००७ मा यो जो`डीले विवाहा गरेको थियो । उनीहरुको हाल छोरी पनि छिन् । नायक सलमान खान र विवेक ओवरायसँग प्रेम सम्बन्ध टुटेपछि ऐश्वर्याले अभिषे`कसँग बिहे गरेकी हुन् ।

३.फरहान अक्तर र अधुना भवानी : बलिउ`डका चर्चित निर्दे`शक तथा कलाकार फरहान अक्त`रकी श्री`मतीको नाम अधुना भवानी हो । दुई जोडीको उमेर अन्तर ६ बर्षको छ । आफू भन्दा ६ बर्ष जेठी अधुनासँग फरहानले बिहे गरेका थिए । अधुनाले ‘दिल चाहाता हे’का लागि कथा समेत लेखेकी थिइन् ।

४. अर्जुन रामपाल र मेहर जेशिका : आफू भन्दा २ बर्ष बढि उमेरकी पूर्व सुपर मोडल मेहर जेशिका`सँग अर्जुनले बिहे गरेका हुन् । उनीहरुको बिहे भएको करिब १६ बर्ष भैसकेको छ । तर पनि अर्जुन आफ्नी श्रीमतीलाई खुबै माया गर्छन् ।

५. राज कुन्द्रा र शिल्पा सेट्टी : बलिउडकी सफल नायिका शिल्पा सेट्टीको उमेर उनका पति राज कुन्द्राको भन्दा ३ महिनाले बढि छ ।

Related Articles

Back to top button
Close