Corona (COVID-19) Updates

नेपालमा आज पनि थप ३२३ जनालाई कोरोना पु ष्टि, संक्र मितको संख्या ३२३५ पुग्यो !!

काठमान्डौ , नेपालमा कोरोना संक्रमितको सं`ख्या ३२३५ पुगेको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार आज शनिबार थप ३२३ जनामा कोरोना पु`ष्टि भए संगै संक्र`मितको सं`ख्या ३२३५ पुगेको हो । देवकोटाका अनुसार हालसम्म कोरो`नालाई जितेर ३६५ जना घर फर्कि`एका छन् ।

काठमान्डौ , नेपालमा कोरोना संक्रमितको सं`ख्या ३२३५ पुगेको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार आज शनिबार थप ३२३ जनामा कोरोना पु`ष्टि भए संगै संक्र`मितको सं`ख्या ३२३५ पुगेको हो । देवकोटाका अनुसार हालसम्म कोरो`नालाई जितेर ३६५ जना घर फर्कि`एका छन् ।

काठमान्डौ , नेपालमा कोरोना संक्रमितको सं`ख्या ३२३५ पुगेको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार आज शनिबार थप ३२३ जनामा कोरोना पु`ष्टि भए संगै संक्र`मितको सं`ख्या ३२३५ पुगेको हो । देवकोटाका अनुसार हालसम्म कोरो`नालाई जितेर ३६५ जना घर फर्कि`एका छन् ।

Related Articles

Back to top button
Close