Horoscope

पाथिभरा माताको दर्शन गरि हेर्नुहोस – तपाइको वि सं २०७७ जेठ २,शुक्रवार, ई सं २०२० मे १५को राशिफल !! भेटि स्वरूप १ लाइक र शेयर गर्न नभुल्नुहोला !!

वि।सं।२०७७ जेठ -२,शुक्रवार, ई।सं।२०२० मे -१५, शक संवत्-१९४२,नेपाल संवत्-११४० बछलागा,प्रमादी,उत्तरायण,ग्रीष्म,ज्येष्ठ कृष्णपक्ष तिथि-अष्टमी , ११:०१ बजे उप्रान्त नवमी,नक्षत्र-धनिष्ठा , ११:१५ बजे उप्रान्त शतभिषा,योग-ऐन्द्र , २८:१५ बजे उप्रान्त वैधृति,करण-कौलव ११:०१ बजेदेखि तैतिल , २३:३८ बजे उप्रान्त भद्रा,चन्द्रराशि-कुम्भ,आनन्दादि योग-धाता, सूर्योदय-५:१७, सूर्यास्त-१८:४५,दिनमान ३३ घडी ४० पला l व्रत/पर्व-पञ्चक, गाेरखकाली पूजा।

मेष (चू,चे,चो,ला,लि,लू,ले,लो,अ) – सामाजिक कामहरु समयमानै सम्पादन गर्न सकिने हुँदा मान सम्मानमा बृद्धि हुँनेछ ,भौतिक सम्पति तथा बिलाशि बस्तुको प्रयोग गर्न पाईने समय रहेकोले मन प्रशन्न हुँनेछ ,आजको शुभ अंक ९ रहेको छ।

बृष (ई,ऊ,ए,ओ,वा,वी,वू,वे,वो) –शिक्षामा सुधार भई बिगतका कमजोरिलाई सच्याउँदै चाहेको गन्तब्य पहिल्याउँन सहज हुँनेछ ,छुट्टिएका माया प्रेमहरु पुनह जोडिने अधिक सम्भावना रहेकोछ ,आजको शुभ अंक ७ रहेको छ।

मिथुन(का,की,कू,घ,ङ,छ,के,को,हा) –राजनिति तथा समाजसेवामा अलि बढि गम्भिरता अपनाउँनुहोला आलोचना गर्नेहरु सक्रिय रहनेछन् ,प्रेममा अबिश्वास बढ्ने योग रहेकोछ, बिहानको समय उत्तम रहेकोछ, आजको शुभ अंक ७ रहेको छ।

कर्कट(ही,हू,हे,हो,डा,डी,डु,डे,डो) – दाजुभाई तथा आफन्तसँगको सम्बन्धमा सुमधुरता बढेर जानेछ भने माया प्रेमको डोरो कसिलो भएर जानेछ,आन्तरिक व्यावसायिक सम्भावना रहेकोछ भने सकारात्मक उपलब्धि हात लाग्नेछ,आजको शुभ अंक ६ रहेको छ।

सिहं(मा,मी,मू,मे,मो,टा,टी,टू,टे) – बोलिको प्रभाव बढ्ने हुँनाले बोलेरै राम्रा कामहरु गर्न सकिनेछ,अध्ययनमा अभिरुचि बढ्नेछ भने उल्लेख्य सफलता प्राप्त हुँनेछन्, उपलब्धिमुलक कामहरु समयमा नै सम्पन्न हुँनेछन्,आजको शुभ अंक ११ रहेको छ ।

कन्या(टो,पा,पी,पु,ष,ण,ठ,पे,पो)–खानपानमा ध्यान नदिदा स्वास्थ्य सम्बन्धि समस्या आउँन सक्छ, काम गर्दा ध्यान दिनुहोला काम बिग्रने तथा जरिवाना तिुर्न पर्ने हुँन सक्छ, आकस्मिक रुपमा खर्च बढ्ने योग रहेकोछ, आजको शुभ अंक १ रहेको छ ।

तुला(रा,री,रु,रे,रो,ता,ती,तू,ते) –आर्थिक व्याबस्थापनका लागि गरिने कामहरु अन्तिम निष्कर्षमा नपुगि बिचमानै अवरुद्ध हुँन सक्छन् ध्यान दिनुहोला,पढाई लेखाईमा एकरुपमा नहुँदा अरुभन्दा पछि परिनेछ,आजको शुभ अंक ८ रहेको छ ।

बृश्चिक (तो,ना,नी,नू,ने,नो,या,यी,यू)–अध्ययनमा अध्यापनमा मन जाने हुँनाले नयाँ नयाँ कुराको खोजमा समय बित्नेछ ,अरुको भर पर्दा कामहरु बिग्रने अधिक सम्भावना रहेकोछ,ईच्छित चाहनाहरु पुरा हुँने हुँनाले मन चङगा हुँनेछ ,आजको शुभ अंक ५ रहेको छ।

धनु(ये,यो,भा,भी,भू,ध,फा,ढा,भे)–आउँने अवसरलाई सहि रुपमा सदुपयोग गर्न सक्दा चाहेजस्तो उपलब्धि हासिल गर्न सकिनेछ ,गीत संगितमा मन जानेछ भने माया प्रेममा नजिक हुँने समय रहेकोछ,आजको शुभ अंक ३ रहेको छ ।

मकर(भो,जा,जी,जू,जे,जो,ख,खी,खू,खे,खो,गा,गी) –धर्म तथा अध्यात्मतिर ध्यान जाने हुँनाले शरिरले सकारात्मक उर्जा ग्रहण गर्नेछ,आफन्तहरुको सहयोगले उपलब्धिमुलक कामहरु बन्नेछन् भने दैनिकीलाई सहज रुपमा परिणत गर्न सकिनेछ ,आजको शुभ अंक ५ रहेको छ।

कुम्भ(गू,गे,गो,सा,सी,सू,से,सो,दा)– नोकरिमा प्रतिष्पर्धिहरुलाई हराउँदै अगाडि बढ्न सकिनेछ भने सत्रुता राख्नेहरु आफै साईड लाग्नेछन् ,बिवादित निर्णयहरु तपाईकै पक्षमा आउँने हुँनाले मन प्रशन्न हुँनेछ ,आजको शुभ अंक १० रहेको छ ।

मीन(दी,दू,थ,झ,ञ,दे,दो,चा,ची) –लामो समय देखि भेट नभएका मित्रहरु सँग भेट हुँनेछ भने माया प्रेममा आत्मियताको बढोत्तरि हुँनेछ भने रमाईलो यात्राको तय हुँनेछ , बिद्यार्थिहरुले अध्ययनमा सफलता पाउँनेछन् ,आजको शुभ अंक १२ रहेको छ।

Related Articles

Back to top button
Close