Corona (COVID-19) Updates

एकै दिनमा थप ५७ जनामा कोरोना पुष्टि, संक्रमित १९१ पुगे !

काठमाडौँ । नेपालमा थप ५७ जना कोरोनाका संक्र`मित भेटिएका छन् । काठमाडौंको राष्ट्रिय प्रयोग`शालामा गरिएको परी`क्षण अनुसार थप १३ जना नयाँ संक्र`मित भेतिकेको हो । यस संगै जम्मा सं`ख्या १९१पुगेको हो !

सोमबार मात्रै नेपालमा २४ जना थपिएका थिए । डाक्टर समिर कुमार अधि`कारीले यो कुराको पुष्टी गरेका हुन् ! मन्त्रा`लयले बिज्ञप्ति निकाल्दै भएंको छ हालको अध्या`वधिक विवरण अनुसार कोभिड – १९ का पुष्टी भएकाहरुको जम्मा सं`ख्या १९१ पुगेको छ । सबै बिरामी लुम्बिनी क्षेत्रका रहेका छन्!

काठमाडौँ । नेपालमा थप ५७ जना कोरोनाका संक्र`मित भेटिएका छन् । काठमाडौंको राष्ट्रिय प्रयोग`शालामा गरिएको परी`क्षण अनुसार थप १३ जना नयाँ संक्र`मित भेतिकेको हो । यस संगै जम्मा सं`ख्या १९१पुगेको हो !

सोमबार मात्रै नेपालमा २४ जना थपिएका थिए । डाक्टर समिर कुमार अधि`कारीले यो कुराको पुष्टी गरेका हुन् ! मन्त्रा`लयले बिज्ञप्ति निकाल्दै भएंको छ हालको अध्या`वधिक विवरण अनुसार कोभिड – १९ का पुष्टी भएकाहरुको जम्मा सं`ख्या १९१ पुगेको छ । सबै बिरामी लुम्बिनी क्षेत्रका रहेका छन्!

Related Articles

Back to top button
Close