News

यति छिट्टै रणवीर बने टुहु`रो, यस्तो थियो बुवा ऋ`षिको अन्तिम इच्छा !!

भारतका एक प्रख्यात अभिनेता ऋषि कपूरको ६७ वर्षको उमेरमा बिहीवार बिहान नि`धन भएको छ। मङ्गलवार स्वा`स्थ्यमा समस्या देखिएपछि उनलाई मुम्बईको एचएन रिलायन्स फाउन्डेसन अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो। ऋषि कपूरका दाइ रणधीर कपूरले उनको निध`न भएको पु`ष्टि गरेका छन्। बुधवार भारतमा क्यान्सरसँग जुधिरहेका

अर्का प्रख्यात अभिनेता इरफान खानको निध`न भएको थियो। बुधवार रणधीर कपूरले भनेका थिए, “ऋषि अस्पतालमा क्या`न्सरसँग जुधि`रहेका छन्। उनलाई सास फेर्न समस्या भइरहेको थियो। त्यसपछि उनलाई अस्पतालमा भर्ना गरिएको हो।”फेब्रुअरीमा पनि ऋषि कपूरलाई दुई`पटक अस्पताल भर्ना गरिएको थियो। ऋषि कपूर कलाकार राज कपूरका दोस्रो सन्तान हुन्।

रणधीर कपूर, ऋतु नंदा, रिमा जैन र राजीव कपूर ऋषि कपूरका दाजुभाइ र दिदीबहिनी हुन्। ऋषि कपूरले आफ्नो फिल्मी करिअरको शुरूवात १९७३ मा बबी फिल्बाट गरेका थिए। यसबाहेक उनी बाल कलाकारको रूपमा श्री ४२० र मेरा नाम जोकर मा पनि देखिएका थिए। ऋषि कपूरले इमरान हाश`मीसँग अन्तिम फिल्म द बडीमा काम गरेका थिए।उनले आफ्नो अर्को फिल्म दीपिका पादुकोण सँग हुने घोषणा गरेका थिए।यो फिल्म हलिउड फिल्म द इन्टर्नको रिमेक हो। ऋषि कपूर विगत दुइ वर्षदेखि क्या`न्सरसँग लडाइ गरिरहेका थिए। सन् २०१८ मा ऋषि कपूर क्या`न्सरको उपचारका लागि अमेरिकाको न्यूयो`र्क गएका थिए।

बलिउड अभिनेता रणवीर कपुर र अभिनेत्री आलिया भ`ट्टको प्रेम दुवैको परिवारमा पनि स्वीकार्य भइसकेको थियो । रणवीरका बाबु ऋषि कपुरले त आलियालाई चाँडो भन्दा चाँडो बुहारी बनाएर भित्र्या`उने चाहना प्रकट गरेका थिए । तर उनको चाहान अधु`रो नै र`ह्यो । अबिबा`हित रण`वीर टुहुरो बने । एक अन्तर`वार्तामा ऋषिले भनेका थिए, ‘मैले २७ वर्षको उमेरमा नै बिहे गरि`सकेको थिएँ । रणवीर त ३७ वर्ष पुगि`सक्यो । म चाहन्छु उसले चाँडो भन्दा चाँडो बिहे गरोस् ताकि मर्नुभन्दा अगाडि नाति नातिना खेलाउन पाइयोस् ।’

Related Articles

Back to top button
Close