Thoughts

ज्ञा`नेन्द्र शाही प`क्रा`उ परेपछि रबि लामि`छानेले क`डा प्रति`क्रिया दिए ! भ्रस्टा`चार गर्नेलाई समा`उने कि भ्रस्टा`चार विरु`द्ध बोल्ने लाई समा`उने? (भिडियो हेर्नुस)

‘हाम्रो नेपाल हामी नेपाली’का अभियान्ता ज्ञा`नेन्द्र शाही`लाई प्रहरीले निय`न्त्र`णमा लिएको छ । प्रहरीले ललितपुरकाे सुना-कोठीबाट उनलाई मंगलबार प`क्रा`उ गरेको हो ।

सरकारले आफू-खुसि राहत वित-रण गर्न छुट नदिईरहेका बेला अनु`मति समेत नलिई लकडाउन उल्ल ङ्घन गरि राहत बाड्दै र देश-विदेशमा रहेका नेपालीहरुसंग राहतको लागि पैसा उठाएको कारण शाही-लाई निय`न्त्रणमा लिएको बुझि`एको छ ।

त्यस क्र`ममा शाहीलाई प`क्रा`उ गर्न गएको टोलीले शक्ति ठाकुरी सहित केहीलाई निय`न्त्रणमा लिइ महा-नगरीय प्रहरी परिसर ललितपुरमा लगेको थियो । ज्ञानेन्द्र शाही प`क्रा`उ परेपछि Rabi Lamichhane ले यस्तो भने ! रिहा गरो`स् भन्दै.. (भिडियो हेर्नुस)

Related Articles

Back to top button
Close