Interesting

दिनदिनै दुध बेच्ने जाने अनाैठाे कुकुर, जो गाउँमा घर–घरमा गएर दुध बाडेर आउछ (भिडियो)

एजेन्सी – कुकर एक यस्तो जीव हो जसले यो दुनियाकै वफादार प्राणीको दर्जा पाएको छ । आफ्नो मालिकको सेवा गर्न र उसप्रति सर्मपणको भाव राख्न यस प्राणी भन्दा अन्य कसैले सक्दैनन् । आफ्नो मालिकले भनेको जे पनि गर्छन् कुकुरहरु ।

आज हामी यस्तो कुकुरको बारेमा चर्चा गर्छौ जसले हरेक दिन मालिकले भने जस्तै हरेकको घर–घरमा दुध पु¥याउन जान्छ ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

यो कुकुरको नाम मनी हो । जो तमिलनाडुमा एक परिवारसँग बस्छ । मनीको मालिकको नाम थंगवलु हो । आफ्नो मालिकको आदेशको पालना मनीले पछिल्लो केहि वर्ष देखि गर्दै आएको छ । मनी पछिल्लो ६ वर्षदेखि घर–घरमा दुध कबाड्ने काम गर्दै आएको छ । थंगवलुको एक दुध डेरी छ । उनले सधै डेरीको काम सम्हाल्छन् र मनी गाउँमा घर–घरमा गएर दुध बाडेर आउछ ।

मनीले गरेको यस्तो कामको सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भएको छ । मानिसहरु मनीको यस भिडियोलाई प्रशंसा पनि गरिहेका छन् । गाउँका मानिसहरुले पनि मनीलाई निकै माया गर्छन् । हरेक घर–घरमा मनी दुध लिएर पुगेपछि कसैले त दुध र बिस्कुट पनि खान दिन्छन् । दैनिक बिहानदेखि बेलुकासम्म मनीले दुध बेचेर आउने गर्छन् ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

Related Articles

Back to top button
Close