News

काठमाडौवाट हेटौंडा जाँदै गरेको स्कार्पियो र मोटरसाइकल पहिरोमा पुरीयो : चाल`कको नि`धन, २ जना घा`ईते !

काठमाडौ । काठमाडौँ बाट हेटौँडा जाँदै गरेको एक स्का`र्पियो जिप पहिरोमा पु`रिँदा एक जनाको नि`धन भएको छ। सोही वाटोमा गुडेको दुई जना सवार मोटरसाइकलमा पनि क्षती पुगेको छ । मोटरसाइकलमा सवार दुई जना घा`इते भएका छन् ।

बुधबार बिहान काठमाडौँ बाट हेटौँडा जाँदै गरेको बा १७ प ४८७४ नं को स्कार्पियो पहि`रोमा पुरीएको हो भने बा ९७ प ४८५१ नं को मोरटरसाइकल पनि पहि`रोमा परेको थियो । भीमफेदी–कुलेखानी सडक खण्ड अन्तर्गत इन्द्र`सरोवर गाउँपालिकामा पहिरोमा पुरिँदा चालकको स्का`र्पियो चालकको नि`धन भएको हो । उनको सनाखत हुन सकेको छैन ।

जिल्ला प्रहरी कार्या`लयका प्रवक्ता ईन्द्र बहादुर रानाले अविरल वर्षाका कारण माथिबाट खसेको पहिरोले स्कार्पियो पुरिँदा चालकको नि`धन भएको बताए। पहिरोमा परेर मोटरसाइकलमा यात्रा गरेका दुई जना घा`इते भएका हुन् ।

उनीहरुको पनि नाम खुलेको छैन । उक्त पहिरोले काठमाडौँबाट हेटौँडा जाँदै गरेको मोटरसाइकलमा क्ष`ती पुगेको हो । घाइतेलाई उपचारका लागि काठमाडौंँ ल्याइएको प्रहरीले जनाएको छ।`

Related Articles

Back to top button
Close