News

सन-सनी`पू`र्ण घट`ना सा`ख्खै दाजु बहिनी प`क्रा उ

काठमाडौं । सोलु`खुम्बुमा एक आमाले प्रह`रीमा हा`डनाता करणीको उ`जुरी दिएपछि निकै स`नसनीपूर्ण घट`नाको खुलासा भएको छ । उजु`री दिने महिलाका आफ्नै छोरा छोरी अर्थात सा`ख्खै दाजु बहि`नीले सहम`तिमै यौ,न सम्बन्ध राखेको खु`लासा भएको छ ।

ती दाजु ब`हिनीले बिहे गर्ने र परिआए गाउँ नै छाड्ने सहम`तिमा यस्तो गरेका थिए । बुधबार जिल्लाको महा`कुलुङ गाउँपालिका बाट २३ वर्षीय दाजु र १९ वर्षीय बहि`नीलाई नियन्त्र`णमा लिएको सोलु`खुम्बु प्रहरीले जनाएको छ । आफ्ना छोरा र छोरीले हाड`नातामै विवाह गर्न लागेको भन्दै आमाले प्रहरीलाई खबर गरेकी थिइन् ।

प्रह`रीका अनुसार दाजु बहिनी`ले प्रार`म्भिक सोध`पुछमा बि`बाह नै गर्न लागेको बताए`का छन् । उनीहरुले बिबाह गर्ने र आवश्यक परे गाउँ नै छाड्ने` सह`मतिमै यौ,न सम्पर्क गरेको बताएका छन् उनी हरुलाई प,क्राउ गरेर हा,डनाता क,रणी`मा मु`द्दा चलाउने प्रहरीले जनाएको छ ।

Related Articles

Back to top button
Close