News

सुर्खेत आमाछोरा का ण्ड माइती घरबाट पनि निका`लिदै छोरी,अब के हुन्छ ? भिडियो हेर्नुहोस !

सुन्दा पनी अचम्म लाग्न सक्छ, आमा छोराबिच नि यस्तो ना जायज `सम्बन्ध हुन्छ होला र भन्ने, तर हुनेरहेछ, यो घ टना अन्त कतैको होईन सुरखेत बाबियाचौर नजिकैको एक द लित बस्तिको घ टना हो, श्रीमान बिदेश गएको २ बर्ष बित्यो तर श्रीमतीले भने भदौ ५ गते बच्चा जन्माईन् र बच्चा कस्को भनेर सोध`खोज गर्ने क्रममा उन्ले बच्चा अरु कशैको नभएर आफ्नै छोराको भएको बताईन्, ।

उनिहरु नातामा आमा छोरा पर्छन् आफ्नै जेठाजुको छोरा । अज त्यो भन्दा नि जेठानी छोरा जन्मि`एपछी अरुसंग पो ईला गईन्, त्यो जेठानी पो ईला गएपछी छोरालाई उनी आफैले दुध खुवा`एकि थिईन्, श्रिमान बिदेश भएको झ`ण्डै २ बर्ष बितिसक्यो, तर उनि भने छोरा संगै यो न सम्पर्क मा बसेर बच्चा समेत जन्माएकि छिन् ।

उनले भनेकि छिन् कि छोरा ले ५, ६ चोटि आफुसंग यौ न सम्पर्क राखेको र कुनै बेलामा एकैपटमा ४, ५ चोटिसम्म सम्पर्क गरेको बता`एकि छिन्, दुबै जनाले राजी`खुशिमा सम्पर्क गरेको बताएकि छिन् । छोरा`लाई प्रहरीले प`क्रिएको थियो तर छोरा का हजुरबु`बाले डि एन ए रि पोट बिना नातिलाई थुन्न नपाईने भनेर निबेदन दिएपछी उनलाई सुर्खेत प्रहरी कार्यालयले डि एन ए रिपोर्ट नआउदा सम्म उनलाई हजुरबुबा को रोबरा छाडेको बता`एको छ ।

Related Articles

Back to top button
Close