NewsVideos

छोरालाई बाथ`रुममा थु`नेर पर-पुरुष सँग अवैध सम्बन्ध रा`ख्ने यि महिलाको सबै रह`स्य छोराले बाबु सँग खोले

काठमाडौ । कुनै बेला सानै उमेरमा यति ठूला ठूला कुरा`हरुको अनुभब हुन्छ कि त्यसपछि जिन्द`गीलेनै धेरै सिकाउछ भन्दा पनि फरक नपर्ला । भोजपुरका यि बाउ छोरा अहिले आफनी आमा या भनौ श्रीमती खोज्दै काठमाडौ आई`पुगेका छन ।

श्रीमतीका कर्तुतहरु यस्ता सम्म रहेका छन कि बिदेशमा रहेका बेला यता छोरालाई बाथ`रुममा थुनेर अंकलस“ग यसरी शारीरिक सम्पर्क गरेको समेत छोराले रंगेहात समातेछन ।

केही समय देखि काठमा`डौ ठमेलको कुनै गेष्ट हाउसमा कार्यरत रहिछिन यि महिला त्यसपछि यिनका काला कर्तुतहरु एकपछि अर्को गर्दै बाहिर आए । कहिले आफनै अंकलस“ग रंगेहात समातिईन त कहिले मोज`मस्ती गर्दै गरेको बेलामा समातिईन ।

आफनै ८ बर्षिय छोराले समेत समा`त्दा पनि यिनले यस्तो गर्न छोडिनन । बुढा बिदेश भएको फाइदा उठाउदै यस्तो कार्यहरु गरिरहिन । यि बाबु छोराको नाम हो दुर्गा बस्नेत र प्रज्वल बस्नेत, अहिले श्रीमती फ`रार छिन खोज्दै काठ`माडौमा आएका बाबु छोरा यसरी भौतारिदै खोजिर`हेका छन

Related Articles

Back to top button
Close